Garnýže, kolejnice a záclonové tyče

Kdo dává přednost klasickému stínění v podobě záclon a závěsů si jistě vybere z naší nabídky několika způsobů zavěšení.

Nabízíme dřevěné garnýže vyráběné v ručním provozu, takže lze zapracovat i speciální úpravu povrchů a barevných tónů moření. Průběžné zbroušení provádí ručně mistr truhlář – tím je zajištěno perfektní provedení i v případě atypických tvarů. Dle dodaného vzorku dokážeme garnýž přizpůsobit vašemu dřevěnému nábytku.

Dalším typem jsou stále módní hliníkové profily, které lze nainstalovat téměř neviditelně. Závěsové profily jsou z lehkého hliníku a představují elegantní řešení pro mnoho nejrůznějších oblastí použití: Jako klasický závěsový profil, prvek na rozdělení prostoru, ale i praktický profil na obrazy. Hliníkové profily se s přehledem vyrovnají i s těžkými látkami díky své vysoké stabilitě. Současně přesvědčují svou ohebností, díky které se přizpůsobí jakémukoliv tvaru místnosti.

Záclonové tyče odebíráme od předního výrobce závěsových systémů. Vyznačují se nadčasovým, moderním designem, rozmanitostí materiálů, kvalitním provedením, funkčností a také dotažením do posledního detailu. V současné době jsou velmi módní kulaté tyče s vnitřní drážkou. Přizpůsobí se jakékoliv velikosti a uspořádání místnosti a nechají přitom závěs dokonale vyniknout. Máme velký výběr různých provedení, koncovek a tvarově krásných montážních držáků bez viditelných šroubů.